![]()
POLSKA

Logowanie
Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.|
Wyszukiwanie rozszerzone |
|
| Nie pamiętasz hasła? | |
| Nie pamiętasz nazwy użytkownika? | |
| Nie masz jeszcze konta? Rejestracja | |
|
|
|
| Obszar pobierania |
37 Rallye d'Antibes-Azur.
25-27.10.2002r.
Janusz Kulig i Jarosław Baran -Peugeot 206 WRC.
2 miejsce klasyfikacja generalna.
Model.
37 edycja rajdu samochodowego Rajd Antibes rozgrywanego we Francji. Rozgrywany był od 25 do 27 października 2002 roku. Była to czterdziesta czwarta runda Rajdowych Mistrzostw Europy w roku 2002 (rajd miał najwyższy współczynnik - 20). Składał się z 16 odcinków specjalnych o długości 312.42km. Na starcie stanęło 65 załóg, ukończyło 34. Zwycięzcami zostali Włosi Renato Travaglia i Flavio Zanella (Peugeot 206 WRC) z łącznym czasem 3h25'57.0. Drugie miejsce zajęli Polacy Janusz Kulig i Jarosław Baran (Peugeot 206 WRC) ze stratą 56.2. Na najniższym stopniu podium stanęli Francuzi Malik Unia i Gilles Stasica (Toyota Corolla WRC). Do zwycięzców stracili 7'58.1.



