Jesteś tutaj: Strona główna » POLSKA » Rajdy » 1981 » Rajdowe Mistrzostwa Polski » Podsumowanie sezonu.
![]()
POLSKA

Logowanie
Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.|
Wyszukiwanie rozszerzone |
|
| Nie pamiętasz hasła? | |
| Nie pamiętasz nazwy użytkownika? | |
| Nie masz jeszcze konta? Rejestracja | |
|
|
|
| Obszar pobierania |
Podsumowanie sezonu.
Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski w sezonie 1981 nie odbyły się. Rozegrano tylko pierwszą eliminację cyklu - Rajd Elmot. Kolejną rundą miał być planowany na 29-30.05 - 6. Rajd Krakowski "Krokusy". Jednak w związku z żałobą po śmierci kardynała Wyszyńskiego, rajd został odwołany po badaniu technicznym. Zaś na początku czerwca Główna Komisja Sportu Samochodowego podjęła decyzję o odwołaniu całego cyklu RSMP 1981. Powodem była trudna sytuacja gospodarcza i polityczna w kraju.




